O mnie

Jestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy, przy której ukończyłam aplikację radcowską oraz absolwentką prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Moja praca zawodowa to nieustanny rozwój i pogłębianie zdobytej wiedzy, podczas szkoleń i kursów zawodowych. Od 2013 r. posiadam ministerialne uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kaliszczak jest kontynuacją wieloletniego świadczenia pomocy prawnej zarówno w Kancelarii Radcy Prawnego Andrzeja Wiśniewskiego w Pile, jak również w Kancelarii Doradców Prawnych, a następnie od 2013 r. w ramach indywidualnej praktyki „Biuro prawne”.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruję przede wszystkim w stronę prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych, prawa transportowego, a także prawa pracy i prawa rodzinnego.

Świadczenie pomocy prawnej jest dla mnie nie pasją, która łączy się przede wszystkim z chęcią pomocy moim Klientom w odnalezieniu się w skomplikowanym gąszczu przepisów i instytucji prawnych. Każda z prowadzonych spraw jest wyjątkowa, dlatego ważne jest dla mnie zaangażowanie, a także indywidualne podejście do każdego Klienta i jego sprawy z uwzględnieniem zasad poufności, rzetelności i pełnego informowania o stanie prowadzonej sprawy.